Beyazperdede bu hafta…

0
46

Beyaz perdede bu hafta vizyona girecek 5 filmi sizler için derledik.

İyi seyirler…

FANATIC

Fanatik, sevdiği bir aksiyon filmi oyuncusunu takip etmeye başlayan bir hayranın hikayesini konu ediniyor.

Moose adındaki bir adamın en büyük hayali, ünlü aksiyon filmleri oyuncusu Dunbar Hunter’la tanışabilmektir.

Hayranı olduğu Dunbar ile tanışabilmek için elinden gelen her şeyi yapan Moose için bu durum bir süre sonra takıntı haline gelir.

Dunbar’a ulaşabilmek için paparazzi fotoğrafçısı olan arkadaşı Leah’tan yardım isteyen Moose, oyuncuyu takip etmeye başlar.

Ünlü oyuncu, sevgisinin karşılığını almak isteyen, kendisini takıntı haline getiren Moose’un kontrolsüz davranışları sonucu kendisini büyük bir tehlikenin ortasında bulur.

20 Mart 2020 / 1s 28dk / Gerilim
Yönetmen: Fred Durst
Oyuncular: John Travolta, Devon Sawa, James Paxton

DENEY

Askeri bilim adamı olan Albay Vladimir, askeri bilim adamıdır. Gizli bir deney üzerinde çalışan Vladimir, Rus hükümetinden deney için gereken izinleri alamayınca çareyi Türkiye’ye gitmekte bulur.

Sahte evrak hazırlayıp ekibi ile birlikte Türkiye’ye giden Vladimir, gizli bir mekanı hücre ve sağlık ekipmanları ile donatır.

Uyku üzerine bir deney yapan Vladimir, bunun için uygun denek aramaya başlar.

Kaldığı evin çevresinden insanları kaçırıp onları hücrelere koyan Vladimir, tüm hazırlıklarını bitirip 30 günlük uyku deneyini başlatır. 6 kişinin bulunduğu hücrede 30 gün boyunca deneklerin temel ihtiyaçlarını karşılayacak şeyler bulunur.

Hücrenin içi, deneklerin uyumalarını engellemek için ışık ve odaya kimyasal salmak için düzenekler döşenir. Deneyin on beşinci gününden itibaren deneklerde bir takım farklılıklar görülmeye başlar.

Gün geçtikçe insanlıktan çıkan denekler, içlerinde gizli kalan karanlık tarafından ele geçirilir.

20 Mart 2020 / Gerilim
Yönetmen: Birol Kurt
Oyuncular: Selçuk Kılıç, Serdar Yıldırım, Ercüment Fidan

ÖLÜMSÜZLERİN SAVAŞI

Özgürlük Savaşı, Dominion’a karşı büyük bir mücadeleye girişen Trikalypse ile isyancıların hikayesini konu ediyor.

Asiler arasındaki özgürlük savaşı daha yeni başlamıştır.

Trikalypse, sadece hayatta kalmak için değil Dominion’u devirmek için harekete geçmek zorundadır. Bunun için isyancı lider ve bir özgürlük savaşçısı ekibiyle güçlerini birleştirir. Artık, Dominion’un gerçek yüzünü ortaya çıkarmak ve onu devirmek için savaşmanın tam zamanıdır.

 

20 Mart 2020 / 1s 52dk / Aksiyon
Yönetmen: Joe Lujan
Oyuncular: Eric Roberts, Mindy Robinson, Bill Oberst Jr.

TATLI HAYAT

Tuhaf gazeteci Marcello Rubini zengin ve şöhretli İtalyan aristokrasisine dair söylentilerin yayınlanacağı bir köşede yazması için Roma’da çalıştığı gazete tarafından görevlendirilir.

Marcello, bir partiden diğerine geçmekte, bu esnada da sosyetenin en güzel, en ilginç insanlarıyla tanışmaktadır.

Bu başlardan tatlı görünen hayat, zamanla Marcello’yu daha yalnız, daha ucuz bir insan haline getirir. Bol içki ve dansla kapattığı geceler Marcello’yu hem bedenen hem de zihnen yavaş yavaş yok etmektedir.

Sinema tarihinin en efsanevi isimlerinden biri olan İtalyan yönetmen Federico Fellini’nin en kusursuz başyapıtlarından biri olan film, Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülüyle taçlandırılmıştır.

20 Mart 2020 / 2s 54dk / Dramatik komedi
Yönetmen: Federico Fellini
Oyuncular: Marcello Mastroianni, Anita Ekberg, Anouk Aimée

KARLAR KRALI NORM 2

Karlar Kralı Norm 2, çalınan sanat eserini bulmak için tehlikeli bir maceraya atılan Norm ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor.

Çinlilere ait olan eski bir sanat eseri, Dexter adında bir arkeolog tarafından çalınır. Çin halkı için çalınan eseri kurtarmaya karar veren Norm, arkadaşlarının yardımı ile zorlu bir maceraya atılır.

Dexter’i bulmak için dünya çapında bir yolculuğa çıkan Norm ve arkadaşları, çalınan sanat eserini bulmayı başarabilecek midir?

 

 

20 Mart 2020 / 1s 29dk / Animasyon, Komedi
Yönetmen: Richard Finn, Tim Maltby
Oyuncular: Andrew Toth, Maya Kay, Lisa Durupt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.